fantv fanradio livescore tabeller spelschema tvmatcher Champions league SuperLenny CCM Prylhornan supporterbar
Besökare: 29820 | Inloggade: 383 | Antal medlemmar: 169369
    START  Fotboll: SVERIGE | ENGLAND | ITALIEN | SPANIEN | TYSKLAND | EUROPA | VÄRLDEN | CL | GRÄSPLAN  Ishockey: SVERIGE | NHL  Bandy: SVERIGE  Övrigt: US SPORTS | FORUM
    Medlem
    Kom ihåg mig

    Centralredaktionen

    Tjänstgörande redaktör:

    Björn Johnson
    bjorn.johnson@svenskafans.com
    Telefon: 070 - 841 99 21


    Kontakta FanTV:
    klubbtv@fantv.se


    Centralredaktionen:

    John Cederblad,  Redaktionschef
    john.cederblad@svenskafans.com
    Ort: Bordeaux
    Favoritlag: AIK och Bordeaux
    Telefon: 08 - 55 922 241

    Christian Arvidson, Sajtchef
    christian.arvidson@svenskafans.com
    Ort: Göteborg
    Favoritlag: IFK Göteborg och Lazio
    Telefon: 031 - 761 67 20
     

    Mickael Möller, Redaktör / Senior AD
    mickael.moller@svenskafans.com
    Ort: Malmö
    Favoritlag: FC St. Pauli
    Telefon: 0708 - 45 51 81
     
    Pernilla Olsson, redaktör Svensk fotboll
    pernilla.olsson@svenskafans.com  
    Ort: Stockholm
    Favoritlag: Hammarby
    Telefon: 0707 - 21 72 68
     
    Ulf Nilsson, redaktör Svensk fotboll 
    ulf.nilsson@svenskafans.com 
    Ort: Lund
    Favoritlag: Malmö FF
    Telefon: 0735 - 45 59 08
     
    Henrik Örtenvik, redaktör England
    henrik.ortenvik@svenskafans.com  
    Ort: Uppsala
    Favoritlag: Tottenham och Inter
    Telefon: 0708 - 96 73 90
     
    Fredrik Wiberg, redaktör England
    fredrik.wiberg@svenskafans.com
    Ort: Lidingö
    Favoritlag: Fulham, Cagliari och NY Islanders
    Telefon: 073 - 762 73 17
     
    Marko Uusitalo, redaktör Italien
    marko.uusitalo@svenskafans.com
    Ort: Hallstahammar
    Favoritlag: Milan
    Telefon: 073 - 98 44 553
     
    Jens Kassnert, redaktör Spanien
    jens.kassnert@svenskafans.com
    Ort: Stockholm
    Favoritlag: Sevilla, Hammarby
    Telefon: 070- 496 12 66

    Filip Wollin, redaktör Tysk Fotboll
    filip.wollin@svenskafans.com
    Ort:Ystad
    Favoritlag: Hamburger SV
    Telefon: 076 - 826 85 23
     
    Andreas Holm, redaktör Tysk fotboll
    andreas.holm@svenskafans.com
    Ort: Göteborg
    Favoritlag: Rögle och Borussia Dortmund
     
    Niclas Viberg, redaktör Hockeyzon & NHL
    niclas.viberg@svenskafans.com
    Ort: Växjö
    Favoritlag: Philadelphia Flyers och Arsenal
    Telefon: 0702 - 83 80 22
     
    Nathanael Söderberg, redaktör
    nathanael.soderberg@svenskafans.com
    Ort: Stockholm
    Favoritlag: Djurgården, Liverpool och Winnipeg Jets
    Telefon: 076 - 000 08 09
     
    Torleif Wikström, redaktör Bandy
    torleif.wikstrom@svenskafans.com
    Ort: Arbrå
    Favoritlag: Bollnäs
    Telefon: 076-1301880
     
    Björn Johnson, redaktör FanTV
    bjorn.johnson@svenskafans.com
    Ort: Stockholm
    Favoritlag: Djurgården
    Telefon: 0708 - 41 99 21
     
    Mathias Resare, VD och ansvarig utgivare

    Länkar:
    » Annonsera på SvenskaFans
    » Så blir du skribent hos oss

    Historik:
    » Om SvenskaFans.com
    » Milstolpar för SvenskaFans.com





    ANNONS:
    Senaste nytt på SvenskaFans.com
    ANNONS:
    ANNONS:
    ANNONS:
    ANNONS:
    Svenska Fans
    START   Fotboll: SVERIGE | ENGLAND | ITALIEN | SPANIEN | TYSKLAND | EUROPA | VÄRLDEN | CL | GRÄSPLAN   Ishockey: SVERIGE | NHL   Bandy: SVERIGE   Övrigt: US SPORTS | FORUM
    PSG vann inför hemmapubliken
    LeBron James tågar mot final
    Bästa Silly Season på länge
    Hertha Berlin stannar i Bundesliga
    Ska det lossna för Jönssons mannar?
    fantv fanradio livescore tabeller spelschema tvmatcher Champions League SuperLenny CCM Prylhörnan supporterbar
    Startsidan  |  Om SvenskaFans.com  |  RSS-feed  |  I mobilen  |  Kontakta redaktionen  |  Annons & marknad  |   Cookies