fantv fanradio livescore tabeller spelschema tvmatcher Champions league 08Fotboll CCM Prylhornan
Besökare: 9895 | Inloggade: 65 | Antal medlemmar: 172720
    START  Fotboll: SILLY SEASON | SVERIGE | ENGLAND | ITALIEN | SPANIEN | TYSKLAND | EUROPA | VÄRLDEN | GRÄSPLAN  Ishockey: SVERIGE | NHL  Bandy: SVERIGE  Övrigt: US | FORUM
    Medlem
    Kom ihåg mig

    Centralredaktionen

    Tjänstgörande redaktör:

    Christian Arvidson
    christian.arvidson@svenskafans.com
    Telefon: 031 - 761 67 20


    Kontakta FanTV:
    klubbtv@fantv.se


    Centralredaktionen:

    John Cederblad, Redaktionschef
    john.cederblad@svenskafans.com
    Ort: Bordeaux
    Favoritlag: AIK och Bordeaux
    Telefon: 08 - 559 222 41

    Christian Arvidson, Sajtchef
    christian.arvidson@svenskafans.com
    Ort: Göteborg
    Favoritlag: IFK Göteborg och Lazio
    Telefon: 031 - 761 67 20

    Mickael Möller, Redaktör / Senior AD
    mickael.moller@svenskafans.com
    Ort: Malmö
    Favoritlag: FC St. Pauli
    Telefon: 0708 - 45 51 81
     
    Pernilla Olsson, redaktör Svensk fotboll
    pernilla.olsson@svenskafans.com  
    Ort: Stockholm
    Favoritlag: Hammarby
    Telefon: 0707 - 21 72 68
     
    Ulf Nilsson, redaktör Svensk fotboll 
    ulf.nilsson@svenskafans.com 
    Ort: Lund
    Favoritlag: Malmö FF
    Telefon: 0735 - 45 59 08
     
    Henrik Örtenvik, redaktör England
    henrik.ortenvik@svenskafans.com  
    Ort: Uppsala
    Favoritlag: Tottenham och Inter
    Telefon: 0708 - 96 73 90
     
    Fredrik Wiberg, redaktör England
    fredrik.wiberg@svenskafans.com
    Ort: Örebro
    Favoritlag: Fulham, Cagliari och NY Islanders
    Telefon: 073 - 762 73 17
     
    Marko Uusitalo, redaktör Italien
    marko.uusitalo@svenskafans.com
    Ort: Hallstahammar
    Favoritlag: Milan
    Telefon: 073 - 98 44 553
     
    Jens Kassnert, redaktör Spanien
    jens.kassnert@svenskafans.com
    Ort: Stockholm
    Favoritlag: Sevilla, Hammarby
    Telefon: 070- 496 12 66

    Filip Wollin, redaktör Tyskland
    filip.wollin@svenskafans.com
    Ort: Hamburg
    Favoritlag: Hamburger SV
    Telefon: 076 - 826 85 23
     
    Niclas Viberg, redaktör Hockeyzon & NHL
    niclas.viberg@svenskafans.com
    Ort: Växjö
    Favoritlag: Philadelphia Flyers och Arsenal
    Telefon: 0702 - 83 80 22

    Torleif Wikström, redaktör Bandy
    torleif.wikstrom@svenskafans.com
    Ort: Arbrå
    Favoritlag: Bollnäs
    Telefon: 076-1301880
     
    Björn Johnson, redaktör FanTV
    bjorn.johnson@svenskafans.com
    Ort: Stockholm
    Favoritlag: Djurgården
    Telefon: 0708 - 41 99 21
     
    Peter Sibner, ansvarig utgivare
    peter.sibner@newsme.com

    Länkar:
    » Annonsera på SvenskaFans
    » Så blir du skribent hos oss

    Historik:
    » Om SvenskaFans.com
    » Milstolpar för SvenskaFans.com





    ANNONS:
    Senaste nytt på SvenskaFans.com
    ANNONS:
    ANNONS:
    ANNONS:
    Svenska Fans
    START   Fotboll: SILLY SEASON | SVERIGE | ENGLAND | ITALIEN | SPANIEN | TYSKLAND | EUROPA | VÄRLDEN | GRÄSPLAN   Ishockey: SVERIGE | NHL   Bandy: SVERIGE   Övrigt: US | FORUM
    En kapten och två födelsedagsbarn
    FSG backar efter fansens protest
    ”Karlsson kan få Phaneuf att se bra ut”
    Nytt rekord och ny cupfinal för Barça
    Uddamålsvinst för Hertha Berlin
    fantv fanradio livescore tabeller spelschema tvmatcher Champions League 08Fotboll CCM Prylhörnan
    Startsidan  |  Om SvenskaFans.com  |  RSS-feed  |  I mobilen  |  Kontakta redaktionen  |  Annons & marknad  |   Cookies