Besökare: 13210 | Inloggade: 129 | Antal medlemmar: 130939
       START  Fotboll: SVERIGE | ENGLAND | ITALIEN | SPANIEN | TYSKLAND | EUROPA | VÄRLDEN | GRÄSPLAN  Ishockey: SVERIGE | NHL  Bandy: SVERIGE  Övrigt: US | FORUM | SPELTIPS
    Medlem

    Kom ihåg mig

    Centralredaktionen

    Tjänstgörande redaktör:

    Mickael Möller
    mickael.moller@svenskafans.com
    Telefon: 0708 - 45 51 81


    Kontakta FanTV:
    klubbtv@fantv.se


    Centralredaktionen:

    Frederic Pavlidis, Chefredaktör
    frederic.pavlidis@svenskafans.com
    Ort: Stockholm
    Favoritlag: Chelsea


    John Cederblad,  Redaktionschef
    john.cederblad@svenskafans.com
    Ort: Bordeaux
    Favoritlag: AIK och Bordeaux
    Telefon: 08 - 559 222 41

    Christian Arvidson, Sajtchef
    christian.arvidson@svenskafans.com
    Ort: Göteborg
    Favoritlag: IFK Göteborg och Lazio
    Telefon: 031 - 761 67 20

    Mickael Möller, Redaktör / Senior AD
    mickael.moller@svenskafans.com
    Ort: Malmö
    Favoritlag: FC St. Pauli
    Telefon: 0708 - 45 51 81
     
    Andreas Holm, Redaktör Tysk fotboll
    andreas.holm@svenskafans.com
    Ort: Göteborg
    Favoritlag: Rögle och Borussia Dortmund
    Telefon: 0702 - 99 00 11
     
    Pernilla Olsson, redaktör Svensk fotboll
    pernilla.olsson@svenskafans.com  
    Ort: Stockholm
    Favoritlag: Hammarby
    Telefon: 0707 - 21 72 68
     
    Ulf Nilsson, redaktör Svensk fotboll 
    ulf.nilsson@svenskafans.com 
    Ort: Lund
    Favoritlag: Malmö FF
    Telefon: 0735 - 45 59 08
     
    Henrik Örtenvik, redaktör England
    henrik.ortenvik@svenskafans.com  
    Ort: Uppsala
    Favoritlag: Tottenham och Inter
    Telefon: 0708 - 96 73 90
     
    Fredrik Wiberg, redaktör England
    fredrik.wiberg@svenskafans.com
    Ort: Lidingö
    Favoritlag: Fulham, Cagliari och NY Islanders
    Telefon: 073 - 762 73 17
     
    Marko Uusitalo, redaktör Italien
    marko.uusitalo@svenskafans.com
    Ort: Hallstahammar
    Favoritlag: Milan
    Telefon: 073 - 98 44 553
     
    Robert Johansson, redaktör Spanien
    robert.johansson@svenskafans.com
    Ort: Göteborg
    Favoritlag: Piteå HC, Málaga
    Telefon: 0703-61 66 74
     
    Niclas Viberg, redaktör Hockeyzon & NHL
    niclas.viberg@svenskafans.com
    Ort: Växjö
    Favoritlag: Philadelphia Flyers och Arsenal
    Telefon: 0702 - 83 80 22
     
    Nathanael Söderberg, redaktör Hockeyzon & EA SPORTS
    nathanael.soderberg@svenskafans.com
    Ort: Stockholm
    Favoritlag: Djurgården, Liverpool och Winnipeg Jets
    Telefon: 076 - 000 08 09
     
    Andreas Söderman, redaktör Bandy
    andreas.soderman@svenskafans.com
    Ort: Jönköping
    Favoritlag: Vetlanda BK och IFK Göteborg
    Telefon: 070 - 233 99 03
     
    Björn Johnson, redaktör FanTV
    bjorn.johnson@svenskafans.com
    Ort: Stockholm
    Favoritlag: Djurgården
    Telefon: 0708 - 41 99 21
     

    Länkar:
    » Annonsera på SvenskaFans
    » Så blir du skribent hos oss

    Historik:
    » Om SvenskaFans.com
    » Milstolpar för SvenskaFans.com





    ANNONS:
    Senaste nytt på SvenskaFans.com
    ANNONS:
    ANNONS:

    DAGENS TV-MATCHER

    C More Fotboll, C More Live 4 19:00, C More Fotboll, C More Live 4 visar Allsvenskan Örebro-Åtvidaberg
    C More Sport, C More Sport HD, C More Live 3 19:00, C More Sport, C More Sport HD, C More Live 3 visar Allsvenskan IFK Göteborg-Falkenberg
    TV10 19:00, TV10 visar Träningslandskamp Sverige-Norge
    START   Fotboll: SILLY | SVERIGE | ENGLAND | ITALIEN | SPANIEN | TYSKLAND | EUROPA | VÄRLDEN | GRÄSPLAN   Ishockey: SVERIGE | NHL   Bandy: SVERIGE   Övrigt: US | FORUM
    Ramires stängs av säsongen ut
    Sevilla hade domsluten med sig
    ”Allt annat än en normal säsong”
    Guide NBA Playoffs 2014
    En lurig uppgift för mästarna
    Startsidan  |  Om SvenskaFans.com  |  RSS-feed  |  I mobilen  |  Kontakta redaktionen  |  Annons & marknad  |   Cookies