fantv fanradio livescore tabeller spelschema tvmatcher Champions League 08Fotboll CCM FSport Prylhornan
Besökare: 19890 | Inloggade: 31 | Antal medlemmar: 179234
    START  Fotboll: SVERIGE | ENGLAND | ITALIEN | SPANIEN | TYSKLAND | EUROPA | VÄRLDEN  Ishockey: SVERIGE | NHL  Bandy: SVERIGE  Övrigt: US SPORTS | FORUM | BETTING
    Medlem
    Kom ihåg mig

    Kontakta SvenskaFans


    Daniel Jakobsson
    daniel.jakobsson@svenskafans.com
    Telefon: 0703 - 57 58 33

    info@svenskafans.com
    » Följ oss på Facebook
    » Följ oss på Twitter
    » Följ oss på Instagram
    En del av Everysport Media Group



    John Cederblad
    john.cederblad@svenskafans.com
    Redaktionschef
    Telefon: 08-559 222 41
    Ort: Bordeaux
    Favoritlag: Bordeaux, AIK
     

    Christian Arvidson
    christian.arvidson@svenskafans.com
    Sajtchef
    Telefon: 031 - 761 67 20
    Ort: Göteborg
    Favoritlag: IFK Göteborg, Lazio
    Twitter: @mr_morran

    Mickael Möller
    mickael.moller@svenskafans.com
    Senior AD
    Telefon: 0708 - 45 51 81
    Ort: Malmö
    Favoritlag: FC St. Pauli
     

    Niclas Viberg
    niclas.viberg@svenskafans.com
    Hockeyredaktör
    Telefon: 0702 - 83 80 22
    Ort: Växjö
    Favoritlag: Philadelphia, Arsenal
    Twitter: @NiclasViberg

    Pernilla Olsson
    pernilla.olsson@svenskafans.com
    Redaktör svensk fotboll
    Telefon: 0707 - 21 72 68
    Ort: Stockholm
    Favoritlag: Hammarby
    Twitter: @pillyol

    Ulf Nilsson
    ulf.nilsson@svenskafans.com
    Redaktör svensk fotboll
    Telefon: 0735- 45 59 08 
    Ort: Lund
    Favoritlag: Malmö FF
    Twitter: @raulolleulf

    Henrik Örtenvik
    henrik.ortenvik@svenskafans.com
    Redaktör engelsk fotboll
    Telefon: 0708 - 96 73 90
    Ort: Luleå
    Favoritlag: Tottenham, Inter, Skellefteå
    Twitter: @ortenvik

    Fredrik Wiberg
    fredrik.wiberg@svenskafans.com
    Redaktör engelsk fotboll, bandy
    Telefon: 0737 - 62 73 17
    Ort: Stockholm
    Favoritlag: Hammarby
    Twitter: @Fredde21

    Johan Stistrup
    johan.stistrup@svenskafans.com
    Redaktör italiensk fotboll
    Telefon: 0703 - 39 37 20 
    Ort: Verona
    Favoritlag: Hellas Verona
    Twitter: @wintherbird

    Jens Kassnert
    jens.kassnert@svenskafans.com
    Redaktör spansk fotboll
    Telefon: 0704 - 96 12 66
    Ort: Stockholm
    Favoritlag: Hammarby, Sevilla
    Twitter: @jenskassnert

    Filip Wollin
    filip.wollin@svenskafans.com
    Redaktör tysk fotboll
    Telefon: 0768 - 26 85 23
    Ort: Hamburg
    Favoritlag: Hamburger SV
    Twitter: @W0llin

    Björn Johnson
    bjorn.johnson@svenskafans.com
    Redaktör FanTV
    Telefon: 0708 - 41 99 21
    Ort: Stockholm
    Favoritlag: Djurgården
    Twitter: @JohnsonBjorn

    Daniel Jakobsson
    daniel.jakobsson@svenskafans.com
    Redaktör 
    Telefon: 0703 - 57 58 33
    Ort: Umeå
    Favoritlag: Liverpool, Deportivo
    Twitter: @dannejakobsson

    Viktor Alner
    viktor.alner@svenskafans.com
    Redaktör HockeyZon
    Telefon: 0704 - 22 24 14
    Ort: Gävle
    Favoritlag: Brynäs IF, Gefle IF
    Twitter: @ViktorAlner


     
    SvenskaFans är en del av Everysport Media Group – www.esmg.se.
    Ansvarig för Sports Media på ESMG är Peter Sibner – peter.sibner@esmg.se.

    Länkar:
    » Om SvenskaFans
    » Annonsera på SvenskaFans [advertising]
    » Cookies





    ANNONS:
    Senaste nytt på SvenskaFans.com
    ANNONS:
    ANNONS:
    Svenska Fans
    START  Fotboll: SVERIGE | ENGLAND | ITALIEN | SPANIEN | TYSKLAND | EUROPA | VÄRLDEN   Ishockey: SVERIGE | NHL   Bandy: SVERIGE   Övrigt: US SPORTS | FORUM | BETTING
    Eskilstunasonen sänkte AFC
    Corinthians försprång ointagligt?
    ”Givetvis en hel del Messi”
    Jimmy Briand ute på hal is
    Känslan som aldrig funnits
    fantv fanradio livescore tabeller spelschema tvmatcher Champions League 08Fotboll CCM FSport Prylhörnan Leovegas
    Startsidan  |  Om SvenskaFans.com  |  RSS-feed  |  I mobilen  |  Kontakta redaktionen  |  Annons & marknad  |   Cookies